OPIS

Nie możesz znaleźć kupca na stary, mocno już wyeksploatowany samochód, za który wciąż musisz płacić OC? Jeśli chcesz się pozbyć kłopotu, wybierz usługi firmy Moto Handel. Firma specjalizuje się w odkupywaniu od osób prywatnych i przedsiębiorców, używanych samochodów osobowych, w tym dostawczych, motocykli i wózków widłowych. Stan techniczny pojazdów nie ma większego znaczenia. Takie pojazdy nie muszą mieć nawet ważnego przeglądu rejestracyjnego i nie muszą być na chodzie.

Przedsiębiorstwo prowadzi skup aut w Pruszczu Gdańskim i w wielu innych miejscowościach Pomorza. Zaletą oferty firmy jest możliwość szybkiego sfinalizowania transakcji sprzedaży używanego pojazdu. Wysyłasz zgłoszenie o chęci sprzedaży auta, przyjeżdża pracownik firmy, wycenia samochód i jeśli zgadzasz się z wyceną, od razu go od Ciebie odkupuje.

INFO


DODAJ OPINIE
W tym skupie można korzystnie sprzedać swój stary samochód - szybko i za gotówkę. Miałem leciwego już sedana i sprzedałem go u nich, po wycenie pracownika, który do mnie przyjechał.


By:elanduli
Data:2018-08-10 12:52:28
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Gdańska Klinika Urody

Gdańsk

Kaczucha

Szczecin

G-point

Ustka