OPIS

Czy jesteś profesjonalną manicurzystką, czy amatorką uczącą się tej sztuki, z pewnością zainteresują Cię produkty pozwalające wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy oferowane przez markę Gelish. Są to nie tylko piękne i trwałe lakiery występujące na przykład na stronie happymani.pl w bogatej gamie kolorów, ale także bazy, topy i akcesoria. 

Lakiery tej uznanej na świecie przez stylistów paznokci marki charakteryzują się odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także niespotykaną u innych firm kolorystyką. Są tam spokojne pastelowe barwy, jak i bardziej wyraziste odcienie wielu kolorów. Marka ta wyprodukowała także doskonałe bazy nie tylko chroniące płytkę paznokcia, ale także wyrównujące jego powierzchnię i przedłużające paznokieć dzięki zawartości żelu. Są także bazy z witaminami, do zniszczonych paznokci. Warto także kupić top tej samej firmy, który nabłyszcza lakier i chroni go przed uszkodzeniem, a także doskonałej jakości lampę LED. 

INFO


DODAJ OPINIE
Produkty dostępne na happymani.pl zadowolą każdą osobę, która zajmuję się stylizacją paznokci. Lakiery czy inne akcesoria, które można tam zakupić są wysokiej jakości, a ta przekłada się na efekt końcowy (, czyli zachwycenie klientek).


By:ethomane
Data:2019-05-14 13:31:01
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Warszawa

Sapart

Radzymin