OPIS

Nowoczesne urządzenia do ogrzewania domów oraz dostarczające ciepłą wodę użytkową znajdują się w ofercie polskiego producenta. Wśród najpopularniejszych systemów stosowanych w domach jednorodzinnych oraz w większych obiektach, na przykład w hotelach, jest powietrzna pompa ciepła. Cena urządzenia jest bardzo korzystna, a do tego możliwe jest uzyskanie dofinansowania z krajowych lub regionalnych programów.

Pompy ciepła Airmax2 oraz Prima wykorzystują energię ze źródeł odnawialnych i mają niskie zapotrzebowanie na prąd z sieci. Można je również połączyć z panelami fotowoltaicznymi i tym samym jeszcze bardziej zredukować wydatki na ogrzewanie. Wszystkie modele prezentowane są na stronie galmet.com.pl.

Pompy powietrzne montuje się na zewnątrz budynku i nie wymagają one wykonywania żadnych odwiertów. Sam proces instalowania również jest bardzo łatwy. Pozyskana za ich pomocą energia cieplna wykorzystywana jest i do zapewnienia właściwej temperatury w pomieszczeniach, i do ogrzania wody na cele użytkowe.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


AZTECH SP. Z O.O.

Kędzierzyn-Koźle

Trawniki Opole

Opole

HSI Sp. z o.o.

Opole